MARZENIA DO SPEŁNIENIA

Jako nastolatka nie potrafiłam powiedzieć, czego w życiu pragnę, o czym marzę i co chcę w nim robić. Inaczej patrzyłam na byt. Dzisiaj żywot potrafi mnie zaskakiwać.

Jeszcze kilka lat temu myślałam, że woda jest nieuchwytna, że jest nieprzyjazna i że z wodą toczy się tylko walkę. Myliłam się bardzo. Wystarczy jej słuchać, docenić jej moc i nie narzekać, że zimna. Uzbroić się w cierpliwość, uwierzyć w nią i podstawa — w Siebie. Dzisiaj woda mnie woła rano, w nocy i w południe.

Jakiś czas temu latanie kojarzyło mi się z wakacjami i głośnym samolotem. Nie lubiłam latania. Tak mało o nim wiedziałam. Dzisiaj nie mając skrzydeł, chcę latać i twierdzę, że nigdy nie jest za późno na spełnianie własnych marzeń. Jak to zrobię ? Jeszcze nie wiem.
Jak na razie przyglądam się, oglądam i nie mogę lataniu w „Cirque du Solei” napatrzyć.

DSC08965DSC08961DSC08957DSC08951

2 komentarze do “MARZENIA DO SPEŁNIENIA”

 1. Chce aby moja historia która jest dla mnie smutna wyszła tylko na dobro dla mnie i dla innych bo wierze w to ze nam tak na prawde nic sie nie należy ,ze wszystkie dary to błogosławieństwo od Boga a naszym zadniem jest tylko pozostawić tą ziemie w lepszym stanie niż na nią przyszliśmy. Pragne przez ten mój wpis dotrzeć do serc czytelników byście realizowali swoje marzenia pomimo wszystko .Rodzimy sie już z pragnieniami i predyspozycjami do ról które dla nas są doskonałe .To w większości przypadków zostaje zatarte przez rodzine …..diabeł nie podejdzie sam do osoby która ma czyste serce a takimi osobami są dzieci szczególnie dzieci potem osoby indygo które są z natury bardzo dobre i ich dobro które maja w sobie które pierwotnie i w boskim planie to ciepło i dobro ma isc na realizowanie najwyzszego boskiego planu to poprzez siły zla to dobro zmienia kierunek ….on załatwia nie swoimi rękami ….Sprawia ,ze osoba zostawia swoje pasje i od górny plan przygotowany tylko dla niej od Boga a skupia sie na pomaganiu innym….potam watpi czy ona cokolwiek potrafi lekcewarzy swoje umiejetności…..Niech cała moja historia obruci sie w świecie na dobro niech każda dusza realizuje swój najwyższy plan który bóg przygotował dla niej .Niech idzie za głosem serca Niech te predyspozycje i talenty zostaną ochronione .Błagam wierze w to ze nie dacie sie zwiesc Nie palcie papierosów błagam Nie bądzcie jak reszta swiata palenie to bardzo drogi nałóg który niszczy głos ….niech osoby które spiewaja o tym pamietają .Wyjdzcie do swiata ze swoimi talentami i pamietajcie ,ze nic nie nalezy do was a wszystko jest darem od Boga ….Reprezentujcie go swoimi talentami najbardziej i chwalcie Jakakolwiek nie byłaby wasza sytuacja …..Świat jest dla was przygotowany i Bóg cały czas trzyma dla Ciebie to idealne miejsce które da Ci spełnienie największe 😉 Z Błogosławieństwem dla czytających nawet przypadkiem .Niech ten wpis zrobi tylko Boże piekno w świecie 😉

  1. Talenty nie rodzą się po to, aby kryć się po kątach. Nie jest im tez pisane, aby być czyimś więźniem. Garną się do ludzi więc warto im pomagać.
   Talentów dostajemy po kilka. Jeśli jednemu coś nie pasuje warto zwrócić uwagę na drugi. Odszukać ten trzeci w tłumie.
   Talenty, to wzloty i upadki. Im więcej porażek, przeszkód i nauk wyciągniętych z własnych błędów po drodze, tym satysfakcja większa. Na końcu drogi czeka spełnienie, a więc? Może czasami warto przetrwać burze?
   Im więcej nas w życiu spotyka tym więcej mądrości w nas życiowej. Nie ma więc tego złego, co by na dobre nie wyszło. Radość moja wielka, że własnym doświadczeniem dzielicie się właśnie tutaj. Mimo, że w naszej naturze leży uczenie się na własnych błędach, przestrogi życzliwych ludzi warto zapamiętać.

Dodaj komentarz