PO DRUGIEJ STRONIE GLOBU – PERU 5

WIEM WIEM …
że już 2 stycznia 2016. Zasiedziałam się. Zamyśliłam. W góry zapatrzyłam.
Z małym opóźnieniem Witam Was Wszystkich w Nowym Roku.

Ten za chwilkę stanie się powszednim. Bez względu na dzień, rok, miesiąc, bez względu na to gdzie w tym momencie jesteście i która u Was godzina, życzę Wam tego co mnie spotkało w Sylwestra.

W nocy trakcie Ceremoni Ayuhuaski, podszedł do mnie wspaniały człowiek, którego darzę wielkim zaufaniem. Usłyszałam słowa: „Nie jesteś sama.To iluzja. Masz wokół nas Wszystkich”. Paweł patrzył prosto w oczy i uśmiechał się pokazując białe ząbki. Mówił zupełnie odwrotnie niż to co mówiła mi głowa i to co widziałam przed oczami.
Ufałam tej osobie a jednak nie wierzyłam.
Byłam w pomieszczeniu z wieloma ludźmi, których prawie nie znam.

W południe usiedliśmy wszyscy na kocach, na trawie, aby podzielić się spostrzeżeniami i tym co czuliśmy pamiętnej nocy.
O tym co się działo w nocy z moim ciałem wszyscy widzieli. O tym co się działo w środku opowiedziałam.

Od Daniela, podczas gdy opowiadał swoją historię usłyszałam: „Kiedy patrzyłem na Ciebie, jak się zmagasz, wspierałem Cię, byłem z Tobą. Sam byłem słaby, a jednak zbierałem siły dla Ciebie”.
Usłyszałam to od osoby, którą znam od kilka dni. Niewiele o nim wiem, dopiero co się poznaliśmy. Potem usłyszałam to samo, od kilku innych. Wspierali po cichu. Nie chcieli profitów.

Życzę Wam abyście kiedyś usłyszeli to co ja. Od ludzi, którzy mają w Sobie empatię. Serce nie służy im tylko jako organ, a dusza jest czysta jak kryształ.

Życzę uważności. Abyście mogli wypatrywać takich ludzi w tłumie. To nie takie trudne. Takim błyszczą się oczy. Nie boją się płakać, a jak widzą smutek przytulają, nawet jeśli nie znają.

Ponad to wszystko, życzę abyście nie czuli się samotni ze samym sobą. Byli świadomi że pojawiliście się na tym świecie po coś lub dla kogoś. Czuli że macie swoją wartość i jesteście częścią czegoś. Dużo dużo miłości tej ze środka własnego wnętrza płynącej i tej którą potrafią dać inni ludzie.

Życzę podróży do własnego wnętrza, w którym – wierzcie albo nie wierzcie – dzieją się rzeczy niesamowite, których na Ziemi nie doświadczycie.

Dodaj komentarz